Hizmetlerimiz

Birbirinden özel ve kusursuz hizmetlerimiz ile,
yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

HAVA ALANI TRANSFERİ

Tarihin ilk uygarlıklarına ev sahipliği yapan, güzelliği ile medeniyetlere ilham veren, tarihin ilk çağlarından beri kültür ve refahın simgesi olan bu nadide coğrafya, yeryüzünün en değerli miraslarını da üzerinde barındırıyor. Tüm dünya insanlığının gıpta ile baktığı ve keşfetme hayalleri kurduğu coğrafyamız, Inter Limousin’in alanında uzman personelleri ve konforunuz için tasarlanan eşsiz araçları ile sizleri adeta bir zaman tünelinin içinde hissettirecek.

TARİHİ TURLAR

Tarihin ilk uygarlıklarına ev sahipliği yapan, güzelliği ile medeniyetlere ilham veren, tarihin ilk çağlarından beri kültür ve refahın simgesi olan bu nadide coğrafya, yeryüzünün en değerli miraslarını da üzerinde barındırıyor. Tüm dünya insanlığının gıpta ile baktığı ve keşfetme hayalleri kurduğu coğrafyamız, Inter Limousin’in alanında uzman personelleri ve konforunuz için tasarlanan eşsiz araçları ile sizleri adeta bir zaman tünelinin içinde hissettirecek.

SIGHTSEEING TOUR

İçinde yaşadığımız şehri tam anlamı ile keşfetmek, yurtdışından gelen ziyaretçi ve konuklarımızı gezdirmek veya ziyarete gittiğimiz bir şehrin tüm modern ve tarihi dokusuna şahit olmak için en uygun alternatiflerden biri de SightSeeing Tour. Inter Limousine yıllara dayanan vip hizmet tecrübesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile SightSeeing Tour konusunda da vazgeçilmeziniz olacak!

SHOPPING TOUR

Dünya’nın en gelişmiş Metropollerinden olan İstanbul, gerek geleneksel gerek modern tasarım ürün pazarında dünyanın önde gelen şehirlerinden birisi. Inter Limousine’in uzman kadrosu ve eşsiz hizmet anlayışı ile sizler de İstanbul’un en önemli cazibe merkezlerine ulaşabilir. En doğru ürünleri en doğru kanaldan temin ederek kendinizi ve konuklarınızı şımartabilirsiniz.

MERIT HOTELS

Dünya’nın en gelişmiş Metropollerinden olan İstanbul, gerek geleneksel gerek modern tasarım ürün pazarında dünyanın önde gelen şehirlerinden birisi. Inter Limousine’in uzman kadrosu ve eşsiz hizmet anlayışı ile sizler de İstanbul’un en önemli cazibe merkezlerine ulaşabilir.

PRIVATE JET

Kişiye özel hizmetler sunan Inter Limousine, karada ve suda olduğu gibi hava taşımacılığında da yanınızda! Özel uçuşlarınız, yabancı konuklarınız ya da anlık seyahatleriniz için kişiye özel alternatifler sunan Inter Limousine, size kalite ve rahatlığın tüm ayrıcalıklarını sunacak!

HELICOPTER TOUR

Şehrin hakim noktalarından kuş bakışı bir gözlem ile derinlemesine bir hava gezisi Inter Limousine’in Helicopter Tour hizmeti ile karşınızda! Şehri ayaklarınızın altına serecek olan Helicopter Tour, mükemmel bir keşif gezisinin tüm ayrıcalıkları tattıracak!

BOSPHORUS TOUR

Asya ve Avrupa’yı birleştiren, dünyanın hem doğal hem de üzerinde barındırdığı tarihsel dokusundan dolayı en özel noktalarından biri olan Boğaz’da mükemmel bir gezintiye ne dersiniz? Inter Limousine kişiye ve gruplara özel BosphorusTour hizmeti ile sizlere hatıralarınıza kazınacak mükemmel bir deneyimin kapılarını açıyor.

NIGHTLIFE TOUR

Bir Inter Limousine hizmeti olan NightlifeTour’da gecenin asla bitmediği, eğlencenin doruklarda yaşandığı, tek bir mekanın asla yeterli olmadığı İstanbul’da size sadece gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

EXCLUSIVE TOUR

Sınır tanımayan hizmet anlayışı ile hizmet veren Inter Limousine’in kişiye özel hizmeti olan ExclusiveTour hizmetinde tüm ayrıcalıklardan yararlanacak, kendi rotanızı kendiniz çizecek ve şehrin büyüsüne kapılacaksınız.

BIRTHDAY TOUR

Mutlaka güzel bir etkinlik ile taçlandırılması gerektiğini düşündüğümüz doğum günü partileri en iyi ve en kusursuz planlar ile tasarlanmayı hak eder! Sadece keyfini çıkaracağınız ve detaylar ile uğraşmayacağınız mükemmel bir BirthdayTour için Inter Limousine’in uzman kadrosu sizlere profesyonel destek vermeye hazır.

WEDDING TOUR

Güzel bir düğünün olmazsa olmazı da o gün için özel tasarlanmış vip bir araç ile şehre artık hayat arkadaşınla birlikte bambaşka gözler ve hayaller ile bakmak. Eğlenmek ve sevdiklerinizi de mutluluğunaza davet etmek. Inter Limousin’in tüm detayları profesyonelce hazırladığı WeddingTour, sizlere unutulmaz bir serüven sunuyor.

CAPPADOCIA TOUR

Tarihi dokusu, doğal yapısı ve havadan gözlemlenebilen en güzel bölgelerden biri olan Kapadokya, dünyanın en çok turist çeken bölgelerinden de birisi. Siz de misafirlerinize unutulmaz bir gezi yaşatmak, doğal ve tarihsel mirasımızı keşfetmek ve bu doğal güzelliği yerinde görmek için size mükemmel bir deneyim sunma konusunda uzman olan Inter Limousine’i tercih edebilirsiniz.

BLACKSEA TOUR

Doğaseverleri içine çeken eşsiz Karadeniz coğrafyasının büyüsüne şahit olmak, çam ağaçları ve binlerce çeşit bitkinin ferah kokusunu içinize çekmek için size mükemmel bir fırsat! Onlarca yılın verdiği tecrübe ve kusursuz hizmet anlayışı ile daima gelişim içinde olan Inter Limousine, sınır tanımayan vip floşu, uzman sürücü kadrosu ve konuklarına yolculuğu mükemmel bir deneyim haline getiren hizmet politikası ile sizleri unutamayacağınız bir Serüvene davet ediyor.

ANATOLIA TOUR

Uygarlığın beşiği, medeniyetin anavatanı Anadolu.. Sümerlerden Truvalılara, Eski Yunan’dan Osmanlı’ya dünyanın en önemli uygarlıklarına ev sahipliği yapan Anadolu’yu yakından görmek, gizemlerine ulaşmak ve eşsiz doğasını keşfetmek Inter Limousine ayrıcalıkları ile artık çok kolay!